Hívjon most:
+36 30 552 5643 vagy +36 70 673 7552
Hitelajánlatunk
Akár már 20 %-tól, 919 800 Ft kezdőrészlettől elvihető!
Egyéb szolgáltatásaink
- használtautó beszámítás
- készpénzes autó felvásárlás
- eredetvizsgálat
- gépjármű átírás
- biztosítás kötés
Kínálatunk » VOLKSWAGEN CADDY 2.0 TDI SCR BMT Maxi Trendline Euro 6.2 Magyarországi.1 Tulaj. 2 oldali tolóajtó
Magyarországon újonnan forgalomba helyezett, első tulajdonostól. További extra felszereltség : Fűthető szélvédő, 2 oldali tolóajtó, automata fényszórókapcsolás, külön lemezfelnire szerelt téli-nyári gumi garnitúra. A jármű alvázszáma: WV1ZZZ2KZLX078485, rendszáma: SDM-720
| Vételár | 4 599 000 Ft + 27% ÁFA (bruttó: 5 840 730 Ft) |
| Ár (EUR) | 11 988 EUR + 27% ÁFA (bruttó: 15 225 EUR) |
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2020/04 |
| Alvázszám | WV1ZZZ2KZLX078485 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2026/04 |
| Km. óra állás | 247 583 km |
| Kivitel | Zárt |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Sérülésmentes |
| Üzemanyag | Dízel |
| Sebességváltó | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1968 cm³ |
| Teljesítmény | 75 kW, 102 LE |
| Szállítható szem. száma | 2 fő |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Manuális klíma |
| Szín | Sötétszürke (metál) |
| Saját tömeg | 1 530 kg |
| Össztömeg | 2 319 kg |
| Leírás | Magyarországon újonnan forgalomba helyezett, első tulajdonostól. További extra felszereltség : Fűthető szélvédő, 2 oldali tolóajtó, automata fényszórókapcsolás, külön lemezfelnire szerelt téli-nyári gumi garnitúra. A jármű alvázszáma: WV1ZZZ2KZLX078485, rendszáma: SDM-720 |
| Felszereltség | ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, csomag rögzítő, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, fűthető ülés, immobiliser, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, manuális klíma, oldal légzsák, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első tulajdonostól, nem dohányzó, szervizkönyv, törzskönyv, 20%-tól elvihető. |
| Telefonszám | (+36) 30/5525643, (+36) 70/6737552 |
| Cím | 8800 Nagykanizsa, Petőfi u 101 |
| info@tiptophasznaltauto.hu | |



