Hívjon most:
+36 30 552 5643 vagy +36 70 673 7552
Hitelajánlatunk
Akár már 0 %-tól, 0 Ft kezdőrészlettől elvihető!
Egyéb szolgáltatásaink
- használtautó beszámítás
- készpénzes autó felvásárlás
- eredetvizsgálat
- gépjármű átírás
- biztosítás kötés
Kínálatunk » SUZUKI SWIFT 1.6 Sport
A gépjármű gyártási éve: 2012. Forgalmi rendszáma : MJZ-341, alvázszáma : TSMNZA32S00322857.
| Vételár | 2 799 000 Ft |
| Ár (EUR) | 7 187 EUR |
| Gyártási év | 2013/07 |
| Alvázszám | TSMNZA32S00322857 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2027/06 |
| Km. óra állás | 279 109 km |
| Kivitel | Ferdehátú |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Kitűnő |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1586 cm³ |
| Teljesítmény | 100 kW, 136 LE |
| Szállítható szem. száma | 4 fő |
| Ajtók száma | 3 |
| Klíma fajtája | Digitális klíma |
| Szín | Ezüst (metál) |
| Saját tömeg | 1 040 kg |
| Össztömeg | 1 480 kg |
| Csomagtartó | 211 liter |
| Tető | Lemeztető |
| Nyári gumi méret | 195/45 R 17 |
| Téli gumi méret | 185/55 R 16 |
| Leírás | A gépjármű gyártási éve: 2012. Forgalmi rendszáma : MJZ-341, alvázszáma : TSMNZA32S00322857. |
| Felszereltség | 2 DIN, 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, bi-xenon fényszóró, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, csomag rögzítő, digitális klíma, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető tükör, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, lemeztető, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sportfutómű, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tempomat, térdlégzsák, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, első forgalomba helyezés Magyarországon, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, törzskönyv, vezetett szervizkönyv. |
| Telefonszám | (+36) 30/5525643, (+36) 70/6737552 |
| Cím | 8800 Nagykanizsa, Petőfi u 101 |
| info@tiptophasznaltauto.hu | |



