Hívjon most:
+36 30 552 5643 vagy +36 70 673 7552
Hitelajánlatunk
Akár már 20 %-tól, 1 859 800 Ft kezdőrészlettől elvihető!
Egyéb szolgáltatásaink
- használtautó beszámítás
- készpénzes autó felvásárlás
- eredetvizsgálat
- gépjármű átírás
- biztosítás kötés
Kínálatunk » SKODA KODIAQ 2.0 TDI SCR Style DSG Mo.-i. 1-Tulaj. ÁFÁ-s!
Magyarországon újonnan forgalomba helyezett. Első tulajdonostól. Kitünő, megkímélt állapot. A vételár 27% áfát tartalmaz, amely nyíltvégű pénzügyi lízinggel történt vásárlás esetén visszaigényelhető cégek részére. A jármű alvázszáma: TMBJJ7NSXM8519990, rendszáma: SRR-919
| Vételár | 9 299 000 Ft |
| Ár (EUR) | 23 875 EUR |
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2021/06 |
| Alvázszám | TMBJJ7NSXM8519990 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2027/06 |
| Km. óra állás | 114 235 km |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Kitűnő |
| Üzemanyag | Dízel |
| Sebességváltó | Automata (7 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1968 cm³ |
| Teljesítmény | 110 kW, 150 LE |
| Szállítható szem. száma | 5 fő |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális többzónás klíma |
| Szín | Ezüst (metál) |
| Saját tömeg | 1 604 kg |
| Össztömeg | 2 294 kg |
| Csomagtartó | 835 liter |
| Tető | Lemeztető |
| Téli gumi méret | 235/55 R 18 |
| Leírás | Magyarországon újonnan forgalomba helyezett. Első tulajdonostól. Kitünő, megkímélt állapot. A vételár 27% áfát tartalmaz, amely nyíltvégű pénzügyi lízinggel történt vásárlás esetén visszaigényelhető cégek részére. A jármű alvázszáma: TMBJJ7NSXM8519990, rendszáma: SRR-919 |
| Felszereltség | 2 DIN, 8 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható hátsó ülések, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (7 fokozatú) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bekanyarodási segédfény, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, digitális többzónás klíma, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), EDS (elektronikus differenciálzár), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető tükör, gesztusvezérlés, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó oldal légzsák, hűthető kesztyűtartó, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lemeztető, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, rádió, részecskeszűrő, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tempomat, térdlégzsák, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető. |
| Telefonszám | (+36) 30/5525643, (+36) 70/6737552 |
| Cím | 8800 Nagykanizsa, Petőfi u 101 |
| info@tiptophasznaltauto.hu | |



