Hívjon most:
+36 30 552 5643 vagy +36 70 673 7552
Hitelajánlatunk
Akár már 20 %-tól, 2 799 800 Ft kezdőrészlettől elvihető!
Egyéb szolgáltatásaink
- használtautó beszámítás
- készpénzes autó felvásárlás
- eredetvizsgálat
- gépjármű átírás
- biztosítás kötés
Kínálatunk » TESLA MODEL Y Standard RWD (Automata)
Első tulajdonostól. Sérülésmentes, gyári fényezés. Megkímélt állapot. Garanciális 2031.07-ig, vagy 192.000km-ig az akkumulátorra és a meghajtóegységre. Gépjármű alvázszáma : XP7YGCFS0RB302815.
| Vételár | 13 999 000 Ft |
| Ár (EUR) | 35 943 EUR |
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2024/07 |
| Alvázszám | XP7YGCFS0RB302815 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2028/07 |
| Km. óra állás | 34 690 km |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Hajtás | Hátsó kerék |
| Állapot | Sérülésmentes |
| Üzemanyag | Elektromos |
| Sebességváltó | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Teljesítmény | 220 kW, 299 LE |
| Szállítható szem. száma | 5 fő |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Hőszivattyús klíma |
| Szín | Fehér (metál) |
| Kárpit színe (1) | Fekete |
| Saját tömeg | 1 906 kg |
| Össztömeg | 2 406 kg |
| Csomagtartó | 822 liter |
| Tető | Fix üvegtető |
| Nyári gumi méret | 255/45 R 18 |
| Akkukapacitás | 60 kWh |
| Töltőcsatlakozó típusa | CCS |
| AC töltés | 11 kWh |
| DC töltés | 170 kWh |
| Villámtöltés | van |
| WLTP hatótáv | 455 km |
| Autópálya hatótáv | 310 km |
| Téli hatótáv | 340 km |
| Villámtöltés | van |
| Leírás | Első tulajdonostól. Sérülésmentes, gyári fényezés. Megkímélt állapot. Garanciális 2031.07-ig, vagy 192.000km-ig az akkumulátorra és a meghajtóegységre. Gépjármű alvázszáma : XP7YGCFS0RB302815. |
| Felszereltség | 10 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, álló helyzeti klíma, állófűtés, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, dönthető utasülések, DVB tuner, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fix üvegtető, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, HIFI, holttér-figyelő rendszer, hőszivattyús klíma, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kihangosító, kormányról vezérelhető hifi, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED mátrix fényszóró, mélynyomó, menetfény, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, riasztó, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervókormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tolatókamera, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, WMA lejátszás, autóbeszámítás lehetséges, első tulajdonostól, garanciális, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó, 20%-tól elvihető. |
| Telefonszám | (+36) 30/5525643, (+36) 70/6737552 |
| Cím | 8800 Nagykanizsa, Petőfi u 101 |
| info@tiptophasznaltauto.hu | |



