Hívjon most:
+36 30 552 5643 vagy +36 70 673 7552
Hitelajánlatunk
Akár már 0 %-tól, 0 Ft kezdőrészlettől elvihető!
Egyéb szolgáltatásaink
- használtautó beszámítás
- készpénzes autó felvásárlás
- eredetvizsgálat
- gépjármű átírás
- biztosítás kötés
Kínálatunk » PEUGEOT 207 SW 1.4 VTi Active
A jármű alvázszáma : VF3WE8FP0CE011753, rendszáma: AOIR-820.
| Vételár | 1 349 000 Ft |
| Ár (EUR) | 3 527 EUR |
| Gyártási év | 2012/03 |
| Alvázszám | VF3WE8FP0CE011753 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2027/01 |
| Km. óra állás | 220 921 km |
| Kivitel | Kombi |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Megkímélt |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1397 cm³ |
| Teljesítmény | 70 kW, 95 LE |
| Szállítható szem. száma | 5 fő |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Kék (metál) |
| Saját tömeg | 1 290 kg |
| Össztömeg | 1 691 kg |
| Csomagtartó | 405 liter |
| Tető | Fix üvegtető |
| Nyári gumi méret | 185/65 R 15 |
| Téli gumi méret | 185/65 R 15 |
| Leírás | A jármű alvázszáma : VF3WE8FP0CE011753, rendszáma: AOIR-820. |
| Felszereltség | 1 DIN, 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, AUX csatlakozó, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos tükör, esőszenzor, fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, fix üvegtető, fűthető tükör, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, manuális (5 fokozatú) sebességváltó, MP3 lejátszás, oldallégzsák, rádió, sebességfüggő szervókormány, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, azonnal elvihető, törzskönyv. |
| Telefonszám | (+36) 30/5525643, (+36) 70/6737552 |
| Cím | 8800 Nagykanizsa, Petőfi u 101 |
| info@tiptophasznaltauto.hu | |



