Hívjon most:
+36 30 552 5643 vagy +36 70 673 7552
Hitelajánlatunk
Akár már 20 %-tól, 1 879 800 Ft kezdőrészlettől elvihető!
Egyéb szolgáltatásaink
- használtautó beszámítás
- készpénzes autó felvásárlás
- eredetvizsgálat
- gépjármű átírás
- biztosítás kötés
Kínálatunk » KIA NIRO EV 65kWh Platinum
A gépjármű alvázszáma : KNACT811FP5003019
| Vételár | 9 399 000 Ft |
| Ár (EUR) | 26 169 EUR |
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2022/08 |
| Alvázszám | KNACT811FP5003019 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2026/08 |
| Km. óra állás | 26 925 km |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Megkímélt |
| Üzemanyag | Elektromos |
| Sebességváltó | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Teljesítmény | 150 kW, 204 LE |
| Szállítható szem. száma | 5 fő |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Hőszivattyús klíma |
| Szín | Fekete (metál) |
| Saját tömeg | 1 682 kg |
| Össztömeg | 2 200 kg |
| Csomagtartó | 475 liter |
| Tető | Lemeztető |
| Nyári gumi méret | 215/55 R 17 |
| Akkukapacitás | 64,8 kWh |
| Töltőcsatlakozó típusa | CCS |
| DC töltés | 80 kWh |
| Villámtöltés | van |
| WLTP hatótáv | 463 km |
| Villámtöltés | van |
| Leírás | A gépjármű alvázszáma : KNACT811FP5003019 |
| Felszereltség | 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, álló helyzeti klíma, állófűtés, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hőszivattyús klíma, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lemeztető, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, rádió, riasztó, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, autóbeszámítás lehetséges, első tulajdonostól, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető. |
| Telefonszám | (+36) 30/5525643, (+36) 70/6737552 |
| Cím | 8800 Nagykanizsa, Petőfi u 101 |
| info@tiptophasznaltauto.hu | |



