Hívjon most:
+36 30 552 5643 vagy +36 70 673 7552
Hitelajánlatunk
Akár már 20 %-tól, 389 800 Ft kezdőrészlettől elvihető!
Egyéb szolgáltatásaink
- használtautó beszámítás
- készpénzes autó felvásárlás
- eredetvizsgálat
- gépjármű átírás
- biztosítás kötés
Kínálatunk » OPEL COMBO Van 1.6 CDTI L1H1 2.2t Mo.-i. ÁFÁ-s!
A jármű alvázszáma : W0L6ZYD1BG9587207, rendszáma: NLM-170
| Vételár | 1 949 000 Ft + 27% ÁFA (bruttó: 2 475 230 Ft) |
| Ár (EUR) | 5 095 EUR + 27% ÁFA (bruttó: 6 471 EUR) |
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2016/03 |
| Alvázszám | W0L6ZYD1BG9587207 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2026/10 |
| Km. óra állás | 171 810 km |
| Kivitel | Zárt |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Megkímélt |
| Üzemanyag | Dízel |
| Sebességváltó | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1589 cm³ |
| Teljesítmény | 77 kW, 105 LE |
| Szállítható szem. száma | 2 fő |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Manuális klíma |
| Szín | Fehér |
| Saját tömeg | 1 320 kg |
| Össztömeg | 2 098 kg |
| Leírás | A jármű alvázszáma : W0L6ZYD1BG9587207, rendszáma: NLM-170 |
| Felszereltség | ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, centrálzár, csomag rögzítő, elektromos ablak, fedélzeti komputer, fűthető ülés, immobiliser, ködlámpa, manuális klíma, rádiós magnó, szervokormány, térelválasztó, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, második tulajdonostól, nem dohányzó, 20%-tól elvihető. |
| Telefonszám | (+36) 30/5525643, (+36) 70/6737552 |
| Cím | 8800 Nagykanizsa, Petőfi u 101 |
| info@tiptophasznaltauto.hu | |



