Hívjon most:
+36 30 552 5643 vagy +36 70 673 7552
Hitelajánlatunk
Akár már 20 %-tól, 1 939 800 Ft kezdőrészlettől elvihető!
Egyéb szolgáltatásaink
- használtautó beszámítás
- készpénzes autó felvásárlás
- eredetvizsgálat
- gépjármű átírás
- biztosítás kötés
Kínálatunk » CITROEN JUMPER 2.2 BlueHDI 350 PTDC Heavy L4 Mo.-i. 1-Tulaj. ÁFÁ-s!
Kitünő állapot. Sérülésmentes, gyári fényezés. További extra felszereltség : Táblafelismerő rendszer, sávelhagyásra figyelmeztetés, aktív vészfékező rendszer, tolatókamera, bluetooth telefon kihangosító. A jármű alvázszáma: VF7YDF6G2SMB41587, rendszáma: AOCB-116
| Vételár | 9 699 000 Ft + 27% ÁFA (bruttó: 12 317 730 Ft) |
| Ár (EUR) | 25 282 EUR + 27% ÁFA (bruttó: 32 108 EUR) |
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2025/06 |
| Alvázszám | VF7YDF6G2SMB41587 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2029/06 |
| Km. óra állás | 10 534 km |
| Kivitel | Duplakabinos platós |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Újszerű |
| Üzemanyag | Dízel |
| Sebességváltó | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 2184 cm³ |
| Teljesítmény | 103 kW, 140 LE |
| Szállítható szem. száma | 7 fő |
| Ajtók száma | 4 |
| Klíma fajtája | Manuális klíma |
| Szín | Fehér |
| Saját tömeg | 2 325 kg |
| Össztömeg | 3 500 kg |
| Raktér hossza | 3,35 m |
| Raktér szélessége | 2,04 m |
| Raktér magassága | 0,39 m |
| Leírás | Kitünő állapot. Sérülésmentes, gyári fényezés. További extra felszereltség : Táblafelismerő rendszer, sávelhagyásra figyelmeztetés, aktív vészfékező rendszer, tolatókamera, bluetooth telefon kihangosító. A jármű alvázszáma: VF7YDF6G2SMB41587, rendszáma: AOCB-116 |
| Felszereltség | ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, csomag rögzítő, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, immobiliser, ködlámpa, manuális klíma, rádiós magnó, szervokormány, tempomat, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, első tulajdonostól, garanciális, keveset futott, nem dohányzó, 20%-tól elvihető. |
| Telefonszám | (+36) 30/5525643, (+36) 70/6737552 |
| Cím | 8800 Nagykanizsa, Petőfi u 101 |
| info@tiptophasznaltauto.hu | |



