Hívjon most:
+36 30 552 5643 vagy +36 70 673 7552
Hitelajánlatunk
Akár már 30 %-tól, 1 109 700 Ft kezdőrészlettől elvihető!
Egyéb szolgáltatásaink
- használtautó beszámítás
- készpénzes autó felvásárlás
- eredetvizsgálat
- gépjármű átírás
- biztosítás kötés
Kínálatunk » SEAT LEON 1.4 TSI FR Start&Stop
Folyamatosan karbantartott, vezetett szervizmúlt. Megkímélt állapot. A gépjárműhöz tartozik külön lemezfelnire szerelt téli gumi garnitúra. Alvázszáma: VSSZZZ5FZER107308.
| Vételár | 3 699 000 Ft |
| Ár (EUR) | 10 105 EUR |
| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2014/08 |
| Alvázszám | VSSZZZ5FZER107308 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2027/01 |
| Km. óra állás | 162 200 km |
| Kivitel | Ferdehátú |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Megkímélt |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1395 cm³ |
| Teljesítmény | 90 kW, 122 LE |
| Szállítható szem. száma | 5 fő |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Óceánkék (metál) |
| Saját tömeg | 1 149 kg |
| Össztömeg | 1 760 kg |
| Csomagtartó | 380 liter |
| Nyári gumi méret | 225/45 R 17 |
| Téli gumi méret | 205/55 R 16 |
| Leírás | Folyamatosan karbantartott, vezetett szervizmúlt. Megkímélt állapot. A gépjárműhöz tartozik külön lemezfelnire szerelt téli gumi garnitúra. Alvázszáma: VSSZZZ5FZER107308. |
| Felszereltség | 2 DIN, 8 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr-szövet huzat, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, HIFI, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, LED fényszóró, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, memóriakártya-olvasó, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, rádió, sportfutómű, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tempomat, térdlégzsák, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garantált km futás, második tulajdonostól, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, 30%-tól elvihető. |
| Telefonszám | (+36) 30/5525643, (+36) 70/6737552 |
| Cím | 8800 Nagykanizsa, Petőfi u 101 |
| info@tiptophasznaltauto.hu | |



