Hívjon most:
+36 30 552 5643 vagy +36 70 673 7552
Hitelajánlatunk
Akár már 30 %-tól, 629 700 Ft kezdőrészlettől elvihető!
Egyéb szolgáltatásaink
- használtautó beszámítás
- készpénzes autó felvásárlás
- eredetvizsgálat
- gépjármű átírás
- biztosítás kötés
Kínálatunk » CITROEN C-CROSSER 2.2 HDi Exclusive DCS EURO5 (7 személyes )
| Vételár | 2 099 000 Ft |
| Ár (EUR) | 5 734 EUR |
| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2011/02 |
| Alvázszám | VF7VV4HK8BZ901901 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2026/10 |
| Km. óra állás | 323 060 km |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Összkerék |
| Állapot | Megkímélt |
| Üzemanyag | Dízel |
| Sebességváltó | Szekvenciális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 2179 cm³ |
| Teljesítmény | 115 kW, 156 LE |
| Szállítható szem. száma | 7 fő |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Automata klíma |
| Saját tömeg | 1 770 kg |
| Össztömeg | 2 410 kg |
| Csomagtartó | 184 liter |
| Nyári gumi méret | 225/55 R 18 |
| Felszereltség | 2 DIN, 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható hátsó ülések, állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata klíma, bőr belső, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó oldal légzsák, hűthető kesztyűtartó, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, rádió, szekvenciális (6 fokozatú) sebességváltó, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog - levehető fejjel, xenon fényszóró, azonnal elvihető, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, törzskönyv, vezetett szervizkönyv, 30%-tól elvihető. |
| Telefonszám | (+36) 30/5525643, (+36) 70/6737552 |
| Cím | 8800 Nagykanizsa, Petőfi u 101 |
| info@tiptophasznaltauto.hu | |



