Hívjon most:
+36 30 552 5643 vagy +36 70 673 7552
Hitelajánlatunk
Akár már 0 %-tól, 0 Ft kezdőrészlettől elvihető!
Egyéb szolgáltatásaink
- használtautó beszámítás
- készpénzes autó felvásárlás
- eredetvizsgálat
- gépjármű átírás
- biztosítás kötés
Kínálatunk » TOYOTA AVENSIS VERSO 2.0 D
| Vételár | 899 000 Ft |
| Ár (EUR) | 2 494 EUR |
| Gyártási év | 2006/06 |
| Alvázszám | JTEGG22B500019434 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2027/08 |
| Km. óra állás | 235 331 km |
| Kivitel | Egyterű |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Dízel |
| Sebességváltó | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1995 cm³ |
| Teljesítmény | 85 kW, 116 LE |
| Szállítható szem. száma | 5 fő |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Automata klíma |
| Szín | Ezüst (metál) |
| Saját tömeg | 1 600 kg |
| Össztömeg | 2 250 kg |
| Csomagtartó | 282 liter |
| Tető | Lemeztető |
| Nyári gumi méret | 205/65 R 15 |
| Felszereltség | 2 DIN, 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható hátsó ülések, állítható kormány, automata klíma, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, első-hátsó parkolóradar, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető tükör, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, lemeztető, manuális (5 fokozatú) sebességváltó, oldallégzsák, rádió, szervokormány, színezett üveg, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog - levehető fejjel, azonnal elvihető, nem dohányzó. |
| Telefonszám | (+36) 30/5525643, (+36) 70/6737552 |
| Cím | 8800 Nagykanizsa, Petőfi u 101 |
| info@tiptophasznaltauto.hu | |



