Hívjon most:
+36 30 552 5643 vagy +36 70 673 7552
Hitelajánlatunk
Akár már 30 %-tól, 749 700 Ft kezdőrészlettől elvihető!
Egyéb szolgáltatásaink
- használtautó beszámítás
- készpénzes autó felvásárlás
- eredetvizsgálat
- gépjármű átírás
- biztosítás kötés
Kínálatunk » MAZDA 3 Sport 1.6 Edition
Megkímélt állapot. Folyamatosan karbantartott, márkaszervizben szervizelt.
| Vételár | 2 499 000 Ft |
| Ár (EUR) | 6 915 EUR |
| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2012/12 |
| Alvázszám | JMZBLB4Z221547675 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2028/05 |
| Km. óra állás | 151 362 km |
| Kivitel | Ferdehátú |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Megkímélt |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1598 cm³ |
| Teljesítmény | 77 kW, 105 LE |
| Szállítható szem. száma | 5 fő |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Sötétbarna (metál) |
| Saját tömeg | 1 180 kg |
| Össztömeg | 1 770 kg |
| Csomagtartó | 340 liter |
| Tető | Lemeztető |
| Nyári gumi méret | 195/65 R 15 |
| Leírás | Megkímélt állapot. Folyamatosan karbantartott, márkaszervizben szervizelt. |
| Felszereltség | 2 DIN, 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, AUX csatlakozó, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első ülés, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, középső kartámasz, lemeztető, manuális (5 fokozatú) sebességváltó, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garantált km futás, második tulajdonostól, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, 30%-tól elvihető. |
| Telefonszám | (+36) 30/5525643, (+36) 70/6737552 |
| Cím | 8800 Nagykanizsa, Petőfi u 101 |
| info@tiptophasznaltauto.hu | |



