Hívjon most:
+36 30 552 5643 vagy +36 70 673 7552
Hitelajánlatunk
Akár már 20 %-tól, 1 399 800 Ft kezdőrészlettől elvihető!
Egyéb szolgáltatásaink
- használtautó beszámítás
- készpénzes autó felvásárlás
- eredetvizsgálat
- gépjármű átírás
- biztosítás kötés
Kínálatunk » AUDI A3 Sportback 1.5 TFSI Sport S-tronic Magyarországi. 98eKM!
Magyarországon újonnan forgalomba helyezve. Megkímélt állapot. Folyamatosan karbantartott. A jármű napi használatban van, megtekintéséhez időpont egyeztetés szükséges. Forgalmi rendszáma : RPA-732. Alvázszáma: WAUZZZ8V6KA118677.
| Vételár | 6 999 000 Ft |
| Ár (EUR) | 19 552 EUR |
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2019/08 |
| Alvázszám | WAUZZZ8V6KA118677 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2027/08 |
| Km. óra állás | 98 383 km |
| Kivitel | Ferdehátú |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Kitűnő |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó | Automata (7 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1498 cm³ |
| Teljesítmény | 110 kW, 150 LE |
| Szállítható szem. száma | 5 fő |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Fekete |
| Saját tömeg | 1 240 kg |
| Össztömeg | 1 800 kg |
| Csomagtartó | 380 liter |
| Nyári gumi méret | 225/45 R 17 |
| Leírás | Magyarországon újonnan forgalomba helyezve. Megkímélt állapot. Folyamatosan karbantartott. A jármű napi használatban van, megtekintéséhez időpont egyeztetés szükséges. Forgalmi rendszáma : RPA-732. Alvázszáma: WAUZZZ8V6KA118677. |
| Felszereltség | 8 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata (7 fokozatú) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, csomag rögzítő, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, HIFI, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, memóriakártya-olvasó, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sportfutómű, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tempomat, térdlégzsák, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető. |
| Telefonszám | (+36) 30/5525643, (+36) 70/6737552 |
| Cím | 8800 Nagykanizsa, Petőfi u 101 |
| info@tiptophasznaltauto.hu | |



