Hívjon most:
+36 30 552 5643 vagy +36 70 673 7552
Hitelajánlatunk
Akár már 30 %-tól, 899 700 Ft kezdőrészlettől elvihető!
Egyéb szolgáltatásaink
- használtautó beszámítás
- készpénzes autó felvásárlás
- eredetvizsgálat
- gépjármű átírás
- biztosítás kötés
Kínálatunk » NISSAN QASHQAI 1.6 Acenta
| Vételár | 2 999 000 Ft |
| Ár (EUR) | 8 299 EUR |
| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2011/03 |
| Alvázszám | SJNFAAJ10U2248053 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2027/01 |
| Km. óra állás | 188 342 km |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Megkímélt |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1598 cm³ |
| Teljesítmény | 86 kW, 117 LE |
| Szállítható szem. száma | 5 fő |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Sötétbarna (metál) |
| Saját tömeg | 1 297 kg |
| Össztömeg | 1 830 kg |
| Csomagtartó | 410 liter |
| Tető | Fix üvegtető |
| Nyári gumi méret | 215/60 R 17 |
| Felszereltség | 2 DIN, 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, fix üvegtető, függönylégzsák, fűthető tükör, GPS (navigáció), hátsó fejtámlák, Hi-Fi, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, manuális (5 fokozatú) sebességváltó, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sebességfüggő szervokormány, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, vezetett szervizkönyv, 30%-tól elvihető. |
| Telefonszám | (+36) 30/5525643, (+36) 70/6737552 |
| Cím | 8800 Nagykanizsa, Petőfi u 101 |
| info@tiptophasznaltauto.hu | |



