Hívjon most:
+36 30 552 5643 vagy +36 70 673 7552
Hitelajánlatunk
Akár már 20 %-tól, 779 800 Ft kezdőrészlettől elvihető!
Egyéb szolgáltatásaink
- használtautó beszámítás
- készpénzes autó felvásárlás
- eredetvizsgálat
- gépjármű átírás
- biztosítás kötés
Kínálatunk » KIA VENGA 1.4 CVVT EX Limited Dream Team
Kitünő, sérülésmentes állapot. Sérülésmentes, gyári fényezés. Folyamatosan karbantartott, vezetett szervizmúlt. A gépjárműhöz tartozik külön lemezfelnire szerelt téli gumi garnitúra. A jármű alvázszáma: U5YEH811AHL163405
| Vételár | 3 899 000 Ft |
| Ár (EUR) | 10 839 EUR |
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2017/08 |
| Alvázszám | U5YEH811AHL163405 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2026/09 |
| Km. óra állás | 70 250 km |
| Kivitel | Egyterű |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Sérülésmentes |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1396 cm³ |
| Teljesítmény | 66 kW, 90 LE |
| Szállítható szem. száma | 5 fő |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális klíma |
| Szín | Fehér |
| Saját tömeg | 1 268 kg |
| Össztömeg | 1 710 kg |
| Csomagtartó | 440 liter |
| Tető | Lemeztető |
| Nyári gumi méret | 205/55 R 16 |
| Téli gumi méret | 195/65 R 15 |
| Leírás | Kitünő, sérülésmentes állapot. Sérülésmentes, gyári fényezés. Folyamatosan karbantartott, vezetett szervizmúlt. A gépjárműhöz tartozik külön lemezfelnire szerelt téli gumi garnitúra. A jármű alvázszáma: U5YEH811AHL163405 |
| Felszereltség | 2 DIN, 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható hátsó ülések, állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), AUX csatlakozó, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, csomag rögzítő, digitális klíma, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, lemeztető, manuális (5 fokozatú) sebességváltó, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, riasztó, szervokormány, színezett üveg, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, autóbeszámítás lehetséges, első tulajdonostól, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető. |
| Telefonszám | (+36) 30/5525643, (+36) 70/6737552 |
| Cím | 8800 Nagykanizsa, Petőfi u 101 |
| info@tiptophasznaltauto.hu | |



