Hívjon most:
+36 30 552 5643 vagy +36 70 673 7552
Hitelajánlatunk
Akár már 20 %-tól, 799 800 Ft kezdőrészlettől elvihető!
Egyéb szolgáltatásaink
- használtautó beszámítás
- készpénzes autó felvásárlás
- eredetvizsgálat
- gépjármű átírás
- biztosítás kötés
Kínálatunk » KIA RIO 1.4 MPI EX Limited Dream Team
Megkímélt állapot. Végig Kia márkaszervizben szervizelve, vezetett szervizmúlt. A gépjárműhöz tartozik külön alufelnire szerelt téli gumi garnitúra. Alvázszáma: KNADC514AK6195751.
| Vételár | 3 999 000 Ft |
| Ár (EUR) | 11 117 EUR |
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2018/09 |
| Alvázszám | KNADC514AK6195751 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2027/09 |
| Km. óra állás | 134 015 km |
| Kivitel | Ferdehátú |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Kitűnő |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1368 cm³ |
| Teljesítmény | 73 kW, 99 LE |
| Szállítható szem. száma | 5 fő |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális klíma |
| Szín | Sötétszürke (metál) |
| Saját tömeg | 1 130 kg |
| Össztömeg | 1 580 kg |
| Csomagtartó | 325 liter |
| Tető | Lemeztető |
| Nyári gumi méret | 195/55 R 16 |
| Téli gumi méret | 185/65 R 15 |
| Leírás | Megkímélt állapot. Végig Kia márkaszervizben szervizelve, vezetett szervizmúlt. A gépjárműhöz tartozik külön alufelnire szerelt téli gumi garnitúra. Alvázszáma: KNADC514AK6195751. |
| Felszereltség | 2 DIN, 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, AUX csatlakozó, bekanyarodási segédfény, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, csomag rögzítő, digitális klíma, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, HIFI, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, lemeztető, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, riasztó, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, WiFi Hotspot, autóbeszámítás lehetséges, első tulajdonostól, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető. |
| Telefonszám | (+36) 30/5525643, (+36) 70/6737552 |
| Cím | 8800 Nagykanizsa, Petőfi u 101 |
| info@tiptophasznaltauto.hu | |



