Hívjon most:
+36 30 552 5643 vagy +36 70 673 7552
Hitelajánlatunk
Akár már 20 %-tól, 1 199 800 Ft kezdőrészlettől elvihető!
Egyéb szolgáltatásaink
- használtautó beszámítás
- készpénzes autó felvásárlás
- eredetvizsgálat
- gépjármű átírás
- biztosítás kötés
Kínálatunk » SKODA KAMIQ 1.0 TSI Style Mo.-i. 1-Tulaj. ÁFÁ-s!
Magyarországon újonnan forgalomba helyezett. Első tulajdonostól. Kitünő, megkímélt állapot. A vételár 27% áfát tartalmaz, amely nyíltvégű pénzügyi lízinggel történt vásárlás esetén visszaigényelhető cégek részére. Rendszáma: SVK-154. A jármű alvázszáma: TMBGR6NW0N3013647
| Vételár | 5 999 000 Ft |
| Ár (EUR) | 16 645 EUR |
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2021/09 |
| Alvázszám | TMBGR6NW0N3013647 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2027/09 |
| Km. óra állás | 109 815 km |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Megkímélt |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 999 cm³ |
| Teljesítmény | 81 kW, 110 LE |
| Szállítható szem. száma | 5 fő |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Fehér (metál) |
| Saját tömeg | 1 179 kg |
| Össztömeg | 1 736 kg |
| Csomagtartó | 400 liter |
| Tető | Lemeztető |
| Téli gumi méret | 205/55 R 17 |
| Leírás | Magyarországon újonnan forgalomba helyezett. Első tulajdonostól. Kitünő, megkímélt állapot. A vételár 27% áfát tartalmaz, amely nyíltvégű pénzügyi lízinggel történt vásárlás esetén visszaigényelhető cégek részére. Rendszáma: SVK-154. A jármű alvázszáma: TMBGR6NW0N3013647 |
| Felszereltség | 8 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), EDS (elektronikus differenciálzár), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első ülés, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, HIFI, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lemeztető, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető. |
| Telefonszám | (+36) 30/5525643, (+36) 70/6737552 |
| Cím | 8800 Nagykanizsa, Petőfi u 101 |
| info@tiptophasznaltauto.hu | |



