Hívjon most:
+36 30 552 5643 vagy +36 70 673 7552
Hitelajánlatunk
Akár már 20 %-tól, 1 879 800 Ft kezdőrészlettől elvihető!
Egyéb szolgáltatásaink
- használtautó beszámítás
- készpénzes autó felvásárlás
- eredetvizsgálat
- gépjármű átírás
- biztosítás kötés
Kínálatunk » VOLKSWAGEN ARTEON Shooting Brake 1.4 TSI Plug-In-Hybrid R-Line DSG
A gépjárműhöz tartozik egy plusz garnitúra, az autón lévővel megegyező gyári alufelni téligumival szerelve! Végig vezetett szervizmúlt, márkaszervizben szervizelve. A jármű alvázszáma: WVWZZZ3HZNE504518
| Vételár | 9 399 000 Ft |
| Ár (EUR) | 26 512 EUR |
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2022/01 |
| Alvázszám | WVWZZZ3HZNE504518 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2027/01 |
| Km. óra állás | 94 415 km |
| Kivitel | Kombi |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Sérülésmentes |
| Üzemanyag | Benzin/elektromos |
| Sebességváltó | Automata (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1395 cm³ |
| Teljesítmény | 115 kW, 156 LE |
| Szállítható szem. száma | 5 fő |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális többzónás klíma |
| Szín | Fehér |
| Saját tömeg | 1 810 kg |
| Össztömeg | 2 290 kg |
| Csomagtartó | 565 liter |
| Tető | Lemeztető |
| Nyári gumi méret | 245/45 R 18 |
| Téli gumi méret | 245/45 R 18 |
| Töltőcsatlakozó típusa | Type 2 |
| AC töltés | 3,6 kWh |
| WLTP hatótáv | 60 km |
| Leírás | A gépjárműhöz tartozik egy plusz garnitúra, az autón lévővel megegyező gyári alufelni téligumival szerelve! Végig vezetett szervizmúlt, márkaszervizben szervizelve. A jármű alvázszáma: WVWZZZ3HZNE504518 |
| Felszereltség | 2 DIN, 8 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, álló helyzeti klíma, Android Auto, Apple CarPlay, ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automata (6 fokozatú) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bekanyarodási segédfény, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, digitális műszeregység, digitális többzónás klíma, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, gesztusvezérlés, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó oldal légzsák, Hi-Fi, hűthető kesztyűtartó, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED mátrix fényszóró, lemeztető, masszírozós ülés, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervokormány, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, velúr kárpit, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, autóbeszámítás lehetséges, első tulajdonostól, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető. |
| Telefonszám | (+36) 30/5525643, (+36) 70/6737552 |
| Cím | 8800 Nagykanizsa, Petőfi u 101 |
| info@tiptophasznaltauto.hu | |



