Hívjon most:
+36 30 552 5643 vagy +36 70 673 7552
Hitelajánlatunk
Akár már 20 %-tól, 599 800 Ft kezdőrészlettől elvihető!
Egyéb szolgáltatásaink
- használtautó beszámítás
- készpénzes autó felvásárlás
- eredetvizsgálat
- gépjármű átírás
- biztosítás kötés
Kínálatunk » KIA PICANTO 1.2 EX Spirit
Sérülésmentes, gyári fényezés. Folyamatosan karbantartott, vezetett szervizmúlt. Az autóhoz tartozik külön lemezfelnire szerelt téli gumi garnitúra. A jármű alvázszáma: KNABX512AHT396731
| Vételár | 2 999 000 Ft |
| Ár (EUR) | 8 299 EUR |
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2017/01 |
| Alvázszám | KNABX512AHT396731 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2028/05 |
| Km. óra állás | 126 501 km |
| Kivitel | Ferdehátú |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Sérülésmentes |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1248 cm³ |
| Teljesítmény | 63 kW, 86 LE |
| Szállítható szem. száma | 5 fő |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális klíma |
| Szín | Fekete (metál) |
| Saját tömeg | 933 kg |
| Össztömeg | 1 430 kg |
| Csomagtartó | 200 liter |
| Tető | Lemeztető |
| Nyári gumi méret | 175/50 R 15 |
| Téli gumi méret | 165/65 R 14 |
| Leírás | Sérülésmentes, gyári fényezés. Folyamatosan karbantartott, vezetett szervizmúlt. Az autóhoz tartozik külön lemezfelnire szerelt téli gumi garnitúra. A jármű alvázszáma: KNABX512AHT396731 |
| Felszereltség | 2 DIN, 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, AUX csatlakozó, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, csomag rögzítő, digitális klíma, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, érintőkijelző, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, Hi-Fi, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, lemeztető, manuális (5 fokozatú) sebességváltó, memóriakártya-olvasó, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, riasztó, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, első tulajdonostól, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető. |
| Telefonszám | (+36) 30/5525643, (+36) 70/6737552 |
| Cím | 8800 Nagykanizsa, Petőfi u 101 |
| info@tiptophasznaltauto.hu | |



