Hívjon most:
+36 30 552 5643 vagy +36 70 673 7552
Hitelajánlatunk
Akár már 30 %-tól, 1 199 700 Ft kezdőrészlettől elvihető!
Egyéb szolgáltatásaink
- használtautó beszámítás
- készpénzes autó felvásárlás
- eredetvizsgálat
- gépjármű átírás
- biztosítás kötés
Kínálatunk » AUDI A4 Avant 1.8 TFSI S-Line Sportpacket Plus
Megkímélt állapot. Folyamatosan karbantartott, vezetett szervizmúlt. A gépjárműhöz tartozik külön alufelnire szerelt téli gumi garnitúra. Az autó alvázszáma : WAUZZZ8K3DA220687.
| Vételár | 3 999 000 Ft |
| Ár (EUR) | 11 066 EUR |
| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2013/05 |
| Alvázszám | WAUZZZ8K3DA220687 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2028/05 |
| Km. óra állás | 185 150 km |
| Kivitel | Kombi |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Megkímélt |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1798 cm³ |
| Teljesítmény | 125 kW, 170 LE |
| Szállítható szem. száma | 5 fő |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Fekete (metál) |
| Saját tömeg | 1 480 kg |
| Össztömeg | 2 050 kg |
| Csomagtartó | 490 liter |
| Nyári gumi méret | 245/40 R 18 |
| Téli gumi méret | 205/60 R 16 |
| Leírás | Megkímélt állapot. Folyamatosan karbantartott, vezetett szervizmúlt. A gépjárműhöz tartozik külön alufelnire szerelt téli gumi garnitúra. Az autó alvázszáma : WAUZZZ8K3DA220687. |
| Felszereltség | 2 DIN, 10 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, bi-xenon fényszóró, bluetooth-os kihangosító, bőr-szövet huzat, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), EDS (elektronikus differenciálzár), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó oldal légzsák, Hi-Fi, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli nyitórendszer, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, mélynyomó, memóriakártya-olvasó, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sportfutómű, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, első tulajdonostól, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, 30%-tól elvihető. |
| Telefonszám | (+36) 30/5525643, (+36) 70/6737552 |
| Cím | 8800 Nagykanizsa, Petőfi u 101 |
| info@tiptophasznaltauto.hu | |



