Hívjon most:
+36 30 552 5643 vagy +36 70 673 7552
Hitelajánlatunk
Akár már 20 %-tól, 599 800 Ft kezdőrészlettől elvihető!
Egyéb szolgáltatásaink
- használtautó beszámítás
- készpénzes autó felvásárlás
- eredetvizsgálat
- gépjármű átírás
- biztosítás kötés
Kínálatunk » FORD CONNECT Transit230 1.5 TDCi L2 Trend Magyarországi
Magyarországon újonnan forgalomba helyezett. Frissen szervizelve. Komplett vezérlés + olajcsere elvégezve.
| Vételár | 2 999 000 Ft + 27% ÁFA (bruttó: 3 808 730 Ft) |
| Ár (EUR) | 8 299 EUR + 27% ÁFA (bruttó: 10 540 EUR) |
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2019/05 |
| Alvázszám | WF0SXXWPGSKD50155 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2028/05 |
| Km. óra állás | 189 935 km |
| Kivitel | Zárt |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Dízel |
| Sebességváltó | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1498 cm³ |
| Teljesítmény | 88 kW, 120 LE |
| Szállítható szem. száma | 2 fő |
| Ajtók száma | 4 |
| Klíma fajtája | Manuális klíma |
| Szín | Fehér |
| Saját tömeg | 1 616 kg |
| Össztömeg | 2 405 kg |
| Leírás | Magyarországon újonnan forgalomba helyezett. Frissen szervizelve. Komplett vezérlés + olajcsere elvégezve. |
| Felszereltség | ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, csomag rögzítő, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, immobiliser, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, manuális klíma, rádiós magnó, szervokormány, színezett üveg, térelválasztó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, autóbeszámítás lehetséges, első tulajdonostól, nem dohányzó, szervizkönyv, 20%-tól elvihető. |
| Telefonszám | (+36) 30/5525643, (+36) 70/6737552 |
| Cím | 8800 Nagykanizsa, Petőfi u 101 |
| info@tiptophasznaltauto.hu | |



