Hívjon most:
+36 30 552 5643 vagy +36 70 673 7552
Hitelajánlatunk
Akár már 30 %-tól, 809 700 Ft kezdőrészlettől elvihető!
Egyéb szolgáltatásaink
- használtautó beszámítás
- készpénzes autó felvásárlás
- eredetvizsgálat
- gépjármű átírás
- biztosítás kötés
Kínálatunk » SEAT LEON 1.8 TSI Sport
A jármű megtekintéséhez időpont egyeztetés szükséges.
| Vételár | 2 699 000 Ft |
| Ár (EUR) | 7 515 EUR |
| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2011/08 |
| Alvázszám | VSSZZZ1PZCR014748 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2027/04 |
| Km. óra állás | 186 044 km |
| Kivitel | Ferdehátú |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Megkímélt |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1798 cm³ |
| Teljesítmény | 118 kW, 160 LE |
| Szállítható szem. száma | 5 fő |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Világoskék (metál) |
| Saját tömeg | 1 320 kg |
| Össztömeg | 1 890 kg |
| Csomagtartó | 341 liter |
| Tető | Lemeztető |
| Nyári gumi méret | 225/45 R 17 |
| Leírás | A jármű megtekintéséhez időpont egyeztetés szükséges. |
| Felszereltség | 2 DIN, 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, AUX csatlakozó, bekanyarodási segédfény, bi-xenon fényszóró, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), hangvezérlés, hátsó fejtámlák, Hi-Fi, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, lemeztető, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sebességfüggő szervokormány, sportfutómű, sportülések, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, azonnal elvihető, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, vezetett szervizkönyv, 30%-tól elvihető. |
| Telefonszám | (+36) 30/5525643, (+36) 70/6737552 |
| Cím | 8800 Nagykanizsa, Petőfi u 101 |
| info@tiptophasznaltauto.hu | |



