Hívjon most:
+36 30 552 5643 vagy +36 70 673 7552
Hitelajánlatunk
Akár már 30 %-tól, 1 439 700 Ft kezdőrészlettől elvihető!
Egyéb szolgáltatásaink
- használtautó beszámítás
- készpénzes autó felvásárlás
- eredetvizsgálat
- gépjármű átírás
- biztosítás kötés
Kínálatunk » AUDI A4 Avant 2.0 TDI Design S-tronic
A gépjárműhöz tartozik külön alufelnire szerelt téli gumi garnitúra. Forgalmi rendszáma: SSV-655, Alvázszáma: WAUZZZF42HA101877.
| Vételár | 4 799 000 Ft |
| Ár (EUR) | 13 513 EUR |
| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2016/12 |
| Alvázszám | WAUZZZF42HA101877 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2026/12 |
| Km. óra állás | 265 005 km |
| Kivitel | Kombi |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Kitűnő |
| Üzemanyag | Dízel |
| Sebességváltó | Automata (7 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1968 cm³ |
| Teljesítmény | 100 kW, 136 LE |
| Szállítható szem. száma | 5 fő |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Automata klíma |
| Szín | Sötétkék (metál) |
| Saját tömeg | 1 600 kg |
| Össztömeg | 2 145 kg |
| Csomagtartó | 505 liter |
| Tető | Lemeztető |
| Nyári gumi méret | 225/40 R 18 |
| Leírás | A gépjárműhöz tartozik külön alufelnire szerelt téli gumi garnitúra. Forgalmi rendszáma: SSV-655, Alvázszáma: WAUZZZF42HA101877. |
| Felszereltség | 8 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata (7 fokozatú) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata klíma, AUX csatlakozó, bekanyarodási segédfény, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, csomag rögzítő, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektronikus rögzítőfék, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, Hi-Fi, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, LED fényszóró, lemeztető, memóriakártya-olvasó, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, részecskeszűrő, sebességfüggő szervokormány, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, 30%-tól elvihető. |
| Telefonszám | (+36) 30/5525643, (+36) 70/6737552 |
| Cím | 8800 Nagykanizsa, Petőfi u 101 |
| info@tiptophasznaltauto.hu | |



