Hívjon most:
+36 30 552 5643 vagy +36 70 673 7552
Hitelajánlatunk
Akár már 20 %-tól, 4 599 800 Ft kezdőrészlettől elvihető!
Egyéb szolgáltatásaink
- használtautó beszámítás
- készpénzes autó felvásárlás
- eredetvizsgálat
- gépjármű átírás
- biztosítás kötés
Kínálatunk » BMW 440 M440i xDrive (Automata) M-Sport Pro
Sérülésmentes, újszerű állapot. A gépjármű megtekintéséhez időpontegyeztetés szükséges! Az autó használatban van, km. óra állása változhat! Alvázszáma : WBA71HB000CV67005.
| Vételár | 22 999 000 Ft |
| Ár (EUR) | 64 874 EUR |
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Gyártási év | 2025/06 |
| Alvázszám | WBA71HB000CV67005 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2029/06 |
| Km. óra állás | 28 372 km |
| Kivitel | Coupe |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Összkerék |
| Állapot | Sérülésmentes |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 2998 cm³ |
| Teljesítmény | 275 kW, 374 LE |
| Szállítható szem. száma | 4 fő |
| Ajtók száma | 2 |
| Klíma fajtája | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Fekete (metál) |
| Saját tömeg | 1 810 kg |
| Össztömeg | 2 220 kg |
| Csomagtartó | 440 liter |
| Tető | Nyitható napfénytető |
| Nyári gumi méret | 225/40 R 19 |
| Hátsó nyári gumi méret | 255/35 R 19 |
| Leírás | Sérülésmentes, újszerű állapot. A gépjármű megtekintéséhez időpontegyeztetés szükséges! Az autó használatban van, km. óra állása változhat! Alvázszáma : WBA71HB000CV67005. |
| Felszereltség | 10 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, álló helyzeti klíma, állófűtés, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bekanyarodási segédfény, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), EDS (elektronikus differenciálzár), elektromos ablak elöl, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, hátsó oldal légzsák, Hi-Fi, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED mátrix fényszóró, lejtmenet asszisztens, mélynyomó, memóriás vezetőülés, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, nyitható napfénytető, oldallégzsák, parkolóasszisztens, rádió, riasztó, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervokormány, sportfutómű, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, tolótető - elektromos, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, WiFi Hotspot, autóbeszámítás lehetséges, első tulajdonostól, garantált km futás, garázsban tartott, keveset futott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető. |
| Telefonszám | (+36) 30/5525643, (+36) 70/6737552 |
| Cím | 8800 Nagykanizsa, Petőfi u 101 |
| info@tiptophasznaltauto.hu | |



